Magia światła

Profesjonalne oświetlenie LED | Systemy fotowoltaiczneMASTERS Sp. z o.o.

Masters Sp. z o.o. to prężnie rozwijająca się firma, która między innymi zajmuje się sprzedażą instalacji fotowoltaicznych dla gospodarstw domowych oraz dla małych i średnich firm.
Działamy w myśl zasady: „Podejmij decyzję reszta należy do nas”. Klient nasz w żadnym momencie nie jest pozostawiony sam sobie.

Udzielamy fachowych konsultacji technicznych, doradzamy w wyborze urządzeń i miejsca montażu, zapewniamy opiekę gwarancyjną i serwis. Załatwiamy formalności związane z pozyskaniem dofinansowania z NFOŚiGW bądź kredytu z BOŚ.
Pomagamy w przygotowaniu dokumentacji potrzebnej do uzyskania dotacji oraz doradzamy w kwestii zawarcia umowy o dofinansowaniu. Przygotowujemy końcowe rozliczenie dotacji, w tym raport techniczny i finansowy oraz dostarczamy komplet wymaganych załączników.

Zaufaj profesjonalistom

Nasz zespół to profesjonaliści, którzy maja pasję i nie SA znużeni swoja pracą. Są zaangażowani i w pełni entuzjazmu. Jesteśmy zadowoleni że nasza praca przynosi ludziom korzyści, cieszymy się także, że przyczynia się do ochrony środowiska.

DEWIZĄ NASZEJ FIRMY JEST :

Oszczędzić klientom wszelkich kłopotów, dlatego od początku do końca jesteśmy do ich usług.

Przygotujemy zindywidualizowany projekt instalacji, kosztorys inwestycji.
Pomorzemy w doborze najodpowiedniejszego zestawu instalacji, wyborze miejsca montażu, załatwieniu formalności związanych z dotacją.
Zapewnimy dostawę wysokiej jakości urządzeń, montaż wykonany przez doświadczonych fachowców, gwarancję oraz serwis.

MASTERS Sp. z o.o.
ul. Objazdowa 5b
83-010 Straszyn k. Gdańska

T: +48-58-691-06-91
F: +48-58-691-06-92
U: www.masters.com.pl
M: masters@masters.com.pl

N: 584 244 96 48